Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Michał Flakowski

Nazywam się Michał Flakowski mam 12 lat stwierdzono u mnie niepełnosprawność sprzężoną ruchową...

Nazywam się Michał Flakowski mam 12 lat stwierdzono u mnie niepełnosprawność sprzężoną ruchową i intelektualną w stopniu umiarkowanym. Niedotlenienie mózgu podczas porodu spowodowało brak prawidłowego rozwoju psychoruchowego oraz przykurcz mięśni. Od pierwszych dni mojego życia byłem rehabilitowany różnymi metodami. Wymagam również dodatkowych zajęć takich jak integracja sensoryczna, hipoterapia, zajęcia w wodzie. Dodatkowo musze mierzyć się z dużą wadą wzroku i wadą wymowy, co też znaczne utrudnia mi codzienne funkcjonowanie. Potrzebuje okularów oraz stałej opieki i wsparcia ze strony okulisty i logopedy. Po przez częste choroby górnych dróg oddechowych i zapalenie uszu mam poważny niedosłuch. Mimo tych wszystkich trudności nie poddaje się. Do tej pory udało mi się też wiele osiągnąć. Dzięki wsparciu lekarzy przeszedłem dwie operacje stóp, co umożliwiło mi ciężką i mozolną naukę chodzenia. Udało mi się również pokonać nowotwór, który został zdiagnozowany w 2015 roku.Wszystkie te wady wrodzone jak i nabyte w trakcie mojego rozwoju wymagają dużego nakładu finansowego oraz pomocy licznych specjalistów. Dlatego też proszę Was o pomoc i wsparcie.Moim marzeniem jest mieć rower trójkołowy dla osób niepełnosprawnych żeby mógł jeździć jak moi koledzy z podwórka. Wierze, że Dzięki Waszej ogromnej pomocy jest to MOŻLIWE... liczę na Wasze dobre serduszka.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Flakowski, 5530 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 766
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>