Mam na imię Marzena. W 2011 roku zdiagnozowano u mnie Stwardnienie Rozsiane (SM). W 2013 roku skazano mnie na wózek inwalidzki...

Mam na imię Marzena. W 2011 roku zdiagnozowano u mnie Stwardnienie Rozsiane (SM). W 2013 roku skazano mnie na wózek inwalidzki. W 2014 roku dodatkowo zdiagnozowałam boreliozę. Dzięki leczeniu i intensywnej rehabilitacji byłam w stanie znów samodzielnie się poruszać. Leki i rehabilitacja, które mogłyby pomóc w tej nierównej walce są bardzo kosztowne. Niestety wsparcie finansowe rodziny i przyjaciół nie wystarcza… Ja muszę walczyć-mam dla kogo! Mam synka Kacperka, który potrzebuje mamy. To dzięki Niemu podnoszę się za każdym razem. Chcę, aby jak najdłużej mógł cieszyć się wspólnymi spacerami i aktywną zabawą razem z mamą. Mam dwie diagnozy tylko jedno życie.  

Pomóż mi w walce o SPRAWNOŚĆ!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Matysiak, 5858 pomagacie mi Państwo spełnić marzenie o sprawności i samodzielności.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 827

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!