Martynka lat 8, w styczniu 2017r. dołączyła do stale rosnącego grona dzieci i młodzieży chorującego na CUKRZYCĘ typu 1. Ten typ cukrzycy jest zależny od insuliny, co oznacza, że wymagane jest jej podawanie od momentu ujawnienia się choroby...

Martynka lat 8, w styczniu 2017r. dołączyła do stale rosnącego grona dzieci i młodzieży chorującego na CUKRZYCĘ typu 1. Ten typ cukrzycy jest zależny od insuliny, co oznacza, że wymagane jest jej podawanie od momentu ujawnienia się choroby. Choroba wymagająca zainteresowania 24h na dobę chorego lub jak w Naszym przypadku rodzica. Od cukrzycy nie można sobie wziąć wolnego, nie ma odpoczynku. Jesteśmy targani wyrzutami sumienia, ale zrobimy wszystko aby ulżyć Naszemu dziecku w tej niewdzięcznej chorobie, dlatego prosimy o przekazanie 1% podatku dla Martynki. Nasz cel to utrzymanie Libra FreeStyle-systemu do ciągłego monitorowania cukru bez konieczności częstego kłucia paluszków, a w przyszłości pompy insulinowej. Koszty utrzymania comiesięczne to od 500zł w górę, dlatego prosimy o wsparcie i z góry serdecznie dziękujemy za gest:))  Pozdrawiamy- rodzice Martynki.

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Mieloszyk, 7421 pomagacie nam Państwo w codziennej walce o zdrowie i lepsze warunki codziennego funkcjonowania dla Martynki.

Pozdrawiamy- rodzice Martynki.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 392

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!