Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Marta Detko

Nazywam się Marta Detko, mam 36 lat i od lipca 2016 roku jestem osobą niepełnosprawną. Niestety jak to w życiu bywa choroba przychodzi nagle i zabiera zbyt wiele, tak tez się stało w moim przypadku…

Nazywam się Marta Detko, mam 36 lat i od lipca 2016 roku jestem osobą niepełnosprawną. Niestety jak to w życiu bywa choroba przychodzi nagle i zabiera zbyt wiele, tak tez się stało w moim przypadku…21.07.2016r. wystąpił u mnie silny ból głowy, w badaniu stwierdzono  krwotok podpajęczynówkowy, a mianowicie pęknięcie tętniaka prawej tętnicy szyjnej wewnętrznej. W dniu 30.07.2016r. mój stan zdrowia się pogorszył, na tyle ze zdecydowano o przeniesieniu mnie na oddział OIT z powodu narastającej niewydolności oddechowej i zaburzeń świadomości. Byłam zaintubowana i zastosowano u mnie oddech zastępczy z respiratora. Od 06.0816r. oddychałam samodzielnie. Od czasu wyjścia ze szpitala non stop trwa proces leczenia i rehabilitacji. Nauczyłam się chodzić, ale niestety ręka do tej pory nie ruszyła. Nadal wymagam stałego leczenia, rehabilitacji, specjalnego sprzętu oraz turnusów. Niestety nie wszystkie koszty związane z leczeniem, rehabilitacja są refundowane.W codziennym funkcjonowaniu oraz w wychowywaniu dzieci pomaga mi moja mama, która jest dla mnie ogromnym wsparciem. Niestety same nie mamy możliwości sfinansować wszystkich kosztów dlatego zwracam się do Państwa o pomoc.Będę ogromnie wdzięczna za wsparcie z Państwa strony.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Detko, 8907 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.

Będę ogromnie wdzięczna za wsparcie z Państwa strony.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 135
Ulotkę wygenerowano: 6
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a