Nazywam się Marek Wojtasik, mam 50 lat. W listopadzie 2019 roku miałem wypadek w pracy. Trafiłem do szpitala w bardzo ciężkim stanie z niewydolnością krążeniowo oddechową. Amputowano mi prawą nogę na poziomie podudzia, nastąpiły powikłania, wiec musiała się odbyć reamputacja tej nogi na poziomie uda.

Po miesiącu wróciłem ze szpitala do domu, i próbuję na nowo poskładać swoje życie. Potrzebuję kompleksowej rehabilitacji i odpowiedniej protezy, dzięki niej chcę wrócić chociaż do częściowej sprawności i lepszego funkcjonowania. Dlatego zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o przekazanie 1% z podatku na moją walkę o lepsze jutro. Dla mnie i mojej rodziny.

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem WOJTASIK,12875 pomożecie mi Państwo w walce o sprawność i w codziennym funkcjonowaniu.

Za wszelką pomoc z całego serca serdecznie dziękuję - Marek Wojtasik.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2997

Ilość pobrań: 6

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!