Mam na imię Marek, mam 30 lat, żonę Agatę, córkę i syna. W sierpniu 2016 uległem poważnemu wypadkowi, w którym doznałem urazu kręgosłupa szyjnego z uszkodzeniem rdzenia – niedowład czterokończynowy...

Mam na imię Marek, mam 30 lat, żonę Agatę, córkę i syna. W sierpniu 2016 uległem poważnemu wypadkowi, w którym doznałem urazu kręgosłupa szyjnego z uszkodzeniem rdzenia – niedowład czterokończynowy. Zaraz po wypadku przeszedłem poważną operację, po czym rozpocząłem ciężką rehabilitację. Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na pokrycie dalszych kosztów rehabilitacji, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego, pokrycie kosztów związanych z pobytem w ośrodkach rehabilitacyjnych, specjalistycznych badań i zakupu leków.  

PROSZĘ O POMOC W POWROCIE DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Ostrowski, 6788 pomagają mi Państwo osiągnąć sprawność. Codziennie walczę i chcę dalej walczyć dla mojej rodziny. Dziękuję za każdą wpłatę.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 446

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!