Marek uległ wypadkowi 24.12.2019 roku (oparzenie III I IV stopnia obu kończyn dolnych i głowy), w wyniku którego amputowano kończynę prawą na wysokości podudzia i przedstopia lewego.

W najbliższym czasie czeka go kolejna operacja rekonstrukcji powłok czaszki i uzupełnienie ubytku kości, będzie operowany w klinice w Łęcznej. Od wypadku Marka minął już ponad rok, pozbierał się po tym wszystkim, żyje normalnie jak normalny człowiek, realizuje swoje cele i dąży do swoich marzeń. Marek obecnie jest zaprotezowany w protezę tymczasową, ale brakuje mu środków na zakup specjalistycznej protezy, aby mógł zacząć lepiej funkcjonować i rozwijać swoje hobby. W związku z tym zwracam się do wszystkich osób o dobrym sercu o pomoc dla Marka. Prosimy o wsparcie finansowe, żeby Marek mógł wrócić do lepszego życia.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Dalinkiewicz,14829 wspierasz Marka w jego codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 528

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!