Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dla naszej córki i siostrzyczki - Malwiny. Malwinka choruje od dziecka. W wieku 8 lat wykryto w jej głowie guza. Przeszła wiele operacji i chemioterapię. W 2009r. miała silne zapalenie płuc, co spowodowało niedotlenienie, w wyniku czego zapadła w śpiączkę, w której jest do dziś.

Oddycha dzięki respiratorowi. Jej stan jest bardzo poważny i każdego dnia walczymy o jej byt. Malwina potrzebuje opieki całodobowej, którą sprawują rodzice, szczególnie mama. Zwracamy się z prośbą o wsparcie na zakup leków i środków do higieny. Wierzymy, że Malwina będzie z nami jak najdłużej i że w końcu się przebudzi.

POMÓŻ MALWINCE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem STARYSZAK, 3441 pomagacie Państwo Malwince w codziennym funkcjonowaniu oraz powrocie do zdrowia.

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 586

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!