Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Małko Adam

Cześć, jestem Adaś. Od urodzenia „mam pod górkę”. Z powodu choroby, z którą się urodziłem moi rodzice pozostawili mnie w szpitalu; musiałem szukać swojego miejsca na ziemi. Pierwsze pół roku mojego życia spędziłem w pogotowiu opiekuńczym. I tam, w lutym 2009 r. odnalazła mnie moja mama Ela, która od tamtej pory kocha mnie bezgranicznie. Długo byliśmy sami we dwójkę, ale od półtora roku szczęście uśmiechnęło się do mnie ponownie i teraz mam pełną rodzinę – z tatą, dwoma braćmi i nawet psem. O miłość już nie muszę walczyć, teraz tylko walczę ze swoimi słabościami, które są wynikiem zespołu Downa, z którym się urodziłem. Dodatkowo zmagam się z chorobami współistniejącymi: refluksem żołądka, niedoczynnością tarczycy, nietolerancją pokarmową, zaburzeniem odporności i astmą oskrzelową. Mój typowy dzień jest bardzo intensywny - składa się z nauki w przedszkolu w grupie integracyjnej, masaży, zajęć rehabilitacyjnych, ćwiczeń stymulacyjnych lub wizyt u lekarzy. Powoli widać efekty mojej pracy. Moje postępy w rozwoju są uwarunkowane m. in. nakładem finansowym przeznaczonym na leczenie i rehabilitację. Mama korzystając z faktu, że przebywa na urlopie macierzyńskim chciałaby zabrać mnie w nadchodzącym półroczu na dwa intensywne turnusy rehabilitacyjne, podczas których codziennie będę miał zapewnione przeszło 5 godzin zegarowych terapii. Później z powodu powrotu do pracy nie będzie miała takiej możliwości. Wyjazdy są bardzo kosztowne, koszt ok. 6000 zł a sami nie damy rady uzbierać potrzebnej sumy. Czy mógłbym liczyć na Twoją pomoc? Podasz mi pomocną dłoń, abym mógł być samodzielny w przyszłości?

 

POMÓŻ MI W CODZIENNYCH ZMAGANIACH W ZDOBYCIU SAMODZIELNOŚCI

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Małko, 5030, wspieracie mnie Państwo w walce o sprawność. Z całego serca dziękuję za czas poświęcony na zapoznanie się z moją historią, zrozumienie i okazaną pomoc. Jeśli sam nie możesz pomóc to proszę przekaż nasza prośbę dalej. Adaś z rodzicami

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1064
Ulotkę wygenerowano: 108
Ulotkę wysłano mailem: 1

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a