Na imię mam Małgorzata, 7 lat temu z dnia na dzień zaczęłam ciągnąć prawą nogę. Pod koniec 2017 roku rehabilitanci namówili mnie na badania w kierunku boreliozy. Zrobiłam je i o zgrozo wynik wyszedł pozytywny! Choroba zaatakowała układ nerwowy! Dodatkowo mam jeszcze polineuropatię.

Koszty leczenia przekraczają obecnie moje możliwości. Na ten moment poruszam się tylko na wózku inwalidzkim. W związku z utrudnieniami, które obecnie występują z dostępem do rehabilitacji, osiągnięte dotychczas pozytywne rezultaty zaczęły się cofać. Jest jednak światełko w tunelu! Mam szansę wrócić do pełnego zdrowia. Warunkiem jest codzienna kilkugodzinna rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, rozluźniające mięśnie oraz suplementy diety.

POMÓŻ W W WALCE O POWRÓT DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŚLESICKA,14136 wspierasz mnie w moich codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 25

Ilość pobrań: 0

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!