Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Małgorzata Rosseger

Małgorzata urodziła się 25.10.1996 r. przez cesarskie cięcie. Z objawami okołoporodowymi porażenie mózgowe 4-kończynowe i objawową padaczką z upośledzeniem umysłowym głębokim w stopniu znacznym...

Małgorzata urodziła się 25.10.1996 r. przez cesarskie cięcie. Z objawami okołoporodowymi porażenie mózgowe 4-kończynowe i objawową padaczką z upośledzeniem umysłowym głębokim w stopniu znacznym. Małgorzata jest dzieckiem leżącym, nie siedzi, nie mówi, nie chodzi, jest wożona na specjalistycznym wózku. Wymaga całkowitej pomocy i opieki drugiej osoby przy wszystkich czynnościach pielęgnacyjnych i higienicznych. Od 2007 roku pojawiła się skolioza kręgosłupa piersiowo-lędźwiowego, bardzo szybko postępująca, co spowodowało całkowite skrzywienie z garbem po prawej stronie pleców, a z tym związane są duszności. Córka ma osłabiony organizm z powodu małej odporności, a tym samym ma częste infekcje dróg oddechowych. Staram się ze wszystkich sił dokładać wszelkich starań, by Małgorzata miała lepsze życie, by choć trochę usamodzielniła się, ale wiem że bez rehabilitacji tego nie osiągniemy, a na to trzeba ogromnych środków finansowych. Małgosia wymaga stałej rehabilitacji ruchowej oraz zajęć logopedycznych. Ze względu na wysokie koszty leczenia i rehabilitacji, które przekraczają moje możliwości nie jestem w stanie sprostać tym wszystkim wymaganiom.Dlatego zwracam się z prośbą, do ludzi życzliwych i dobrego serca, o wsparcie i pomoc w pozyskiwaniu funduszy na leczenie i rehabilitacje, zakup leków, środków pielęgnacyjnych, ochronę zdrowia oraz pomoc w codziennym funkcjonowaniu dla mojej córki Małgorzaty. 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Rosseger, 8740 pomagacie Państwo Małgorzacie w codziennej walce o sprawność.

Będziemy Państwu wdzięczni za każdy dar serca - Barbara Rosseger 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 301
Ulotkę wygenerowano: 17
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>