Historia mojej choroby choć trwa już prawie 11 lat nadal nie ma szczęśliwego zakończenia, na które tak bardzo liczę i modlę się co dnia. Nazywam się Magdalena Trębicka mam 34 lata....

Historia mojej choroby choć trwa już prawie 11 lat nadal nie ma szczęśliwego zakończenia, na które tak bardzo liczę i modlę się co dnia.Nazywam się Magdalena Trębicka mam 34 lata. Zachorowałam nagle, mając 23 lata. Byłam wówczas na ostatnim roku studiów i miałam wielkie plany na przyszłość...Zakrzepica żyły wątrobowej zniszczyła moją wątrobę. Pierwszy przeszczep wętroby miałam w grudniu 2005 roku, drugi dwa tygodnie później - z powodu ostrej niewydolności i silnego odrzucania wątroby przeszczepionej. Po przeszcepie nie było lekko – spotkało mnie całe mnówstwo komplikacji i powikłań z którymi borykam się po dziś dzień. Szukając przyczyn zakrzepicy odkryto, iż moją chorobą podstawową jest Osteomielofibroza – choroba rozrostowa szpiku zaliczana do chorób sierocych. Szpik włóknieje i przestaje produkwać krew. W 2015 roku zdecodowano się wykonać przeszczep szpiku od dawcy niespokrewnionego. Szpik był już niewydolny – w zasadzie nie pracował. Ponieważ choroba jest wyjatkowo oporna i trudno z nią walczyć, w maju 2016 r. zdecydowano zrobić doszczep aby wspomóc mój nowy szpik. Nadal czekamy na wzrost parametrów i odbudowę systemu immunologicznego. Chemioterapia i ogromna ilość antybiotyków oraz innych podawanych leków zniszczyło moją watrobę. Abym mogła nadal żyć niezbędny będzie kolejny – trzeci już przeszczep wątroby. Ponieważ w moim przypadku jest to bardzo skomplikowana procedura, pomoc znalazłam dopiero w Szpitalu w Brukseli. Za przeszczep będę musiała zapłacić samodzielnie. Proszę o Wasze wsparcie. To jedyna szansa bym mogła jeszcze cieszyć się życiem, zrealizować swoje plany i marzenia i też, tak jak Wy, móc pomagać innym.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Trębicka, 6503 pomagacie mi Państwo w codziennej walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 616

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!