Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Sowa Łukasz

Nazywam się Sowa Łukasz (r. 80’). W marcu 2014 roku zachorowałem na rzadkie schorzenie autoimmunologiczne - Ziarniniakowatość Wegenera. Choroba ta jest schorzeniem układowym, charakteryzującym się zespołem ziarniniaków, wywołujących stan zapalny naczyń krwionośnych w obrębie górnych i dolnych dróg oddechowych oraz ogniskowymi zmianami zapalnymi nerek.  Powstały stan zapalny powoduje uszkodzenie,  nieprawidłowe ukrwienie,  martwicę zaatakowanych organów. W tej chorobie mogą być zajęte praktycznie wszystkie narządy (zatoki, płuca, uszy, oczy, układ nerwowy,  skóra, mięśnie i stawy, przewód pokarmowy, serce).

Ziarniniakowatości nie da się wyleczyć, można jedynie łagodzić jej objawy. Uzyskuje się to poprzez supresję (osłabienie i zablokowanie) układu odpornościowego chorego. W tym celu stosuje się połączenie wielu silnie działających leków przeciwnowotworowych, steroidowych, biologicznych. Terapia ta niesie niestety zagrożenie dla zdrowia i obarczona jest potencjalnymi skutkami ubocznymi, a co za tym idzie wymaga stałej kontroli lekarskiej.

Jednak nie rezygnuję. Moja walka trwa! Wspiera mnie żona, synowie, najbliższa rodzina oraz przyjaciele. Również dzięki Państwa dotychczasowej pomocy jest ona możliwa. Z zebranych środków mam zapewnioną specjalistyczną opiekę lekarską i rehabilitacyjną, jak również dostęp do leków, które ratują mi życie. Z góry dziękuję za okazane serce.

Aby nie zaprzepaścić moich dotychczasowych zmagań, zwracam się do Państwa, do ludzi życzliwych i wyrozumiałych, do sponsorów i darczyńców dobrej woli i dobrego serca z bardzo gorącą, serdeczną i ogromną prośbą o wsparcie i pomoc w pozyskaniu funduszy na leczenie, rehabilitację, zakup lekarstw oraz ochronę zdrowia dla mnie. 

 

WSPOMÓŻ MNIE W TEJ TRUDNEJ I NIERÓWNEJ WALCE 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Sowa, 3837 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3293
Ulotkę wygenerowano: 379
Ulotkę wysłano mailem: 2

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a