Mam na imię Lidka, mam 52 lata. We wrześniu 2019r. zdiagnozowano u mnie Zanik Mięśni Pochodzenia Rdzeniowego (Stwardnienie Zanikowe Boczne – SLA). Choroba ta jest nieuleczalna i postępująca, powoli pozbawia mnie sprawności fizycznej przez osłabienie, aż dojdzie do upośledzenia najważniejszych funkcji życiowych organizmu.

Rozpoczęły się kłopoty z chodzeniem, mówieniem oraz zwykłymi czynnościami. Z czasem będę zależna od innych. SLA wiąże się z powolnym zanikiem mięśni, przy zachowaniu pełnej świadomości. Systematyczna rehabilitacja oraz sprzęt ułatwi mi codzienne funkcjonowanie. Chciałabym skorzystać z eksperymentalnych terapii. Leczenie i rehabilitacja przekracza moje możliwości, dlatego proszę Państwa o wsparcie.

JESTEM CHORA, ALE CHCĘ ŻYĆ I CIESZYĆ SIĘ KAŻDYM DNIEM

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PERKA,11890 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o zdrowie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3440

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!