Lena jest siedmioletnim dzieckiem. W wieku czterech lat zostało zdiagnozowane u córki szereg zaburzeń. Najpoważniejszym z nich jest mutyzm wybiórczy. Lena mimo tego, że chce to nie potrafi kontaktować się z otoczeniem, nie mówi. Przez to jest dzieckiem odosobnionym, nie może zaistnieć w grupie.

Uczęszcza stale na leczenie psychologiczne, logopedyczne, pedagogiczne oraz fizjoterapię. Ma także problem z napięciem mięśni. Zbieramy na coroczny turnus rehabilitacyjny dla córki, gdzie mogłaby wśród dzieci z podobnym zaburzeniem ćwiczyć pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki stałej rehabilitacji, pracy ze specjalistami wierzymy, że w końcu nastąpi przełom.

POMÓŻ LENIE PRAWIDŁOWO SIĘ ROZWIJAĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WITWICKA, 11044 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 358

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!