Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Lazar Mariusz

Szanowni Państwo

Nazywam się Mariusz Lazar. Mam 38 lat. W 2012 roku po wielu tygodniach spędzonych w różnych Szpitalach i Klinikach Specjalistycznych, zdiagnozowano u mnie Amyloidozę wtórną w przebiegu zespołu nerczycowego. Choroba, która mnie dotknęła jest przewlekła i nieuleczalna. Jedynym ratunkiem w poprawie stanu zdrowia jest eliminowanie stanów zapalnych w organizmie, które są powiązane z moimi przewlekłymi chorobami jak wrzodziejące zapalenie jelita grubego. W związku z tym musze być pod stałą wielospecjalistyczną opieką medyczną. W lutym 2016 roku doznałem złamania szyjki kości udowej w następstwie nieszczęśliwego wypadku. W związku z tym musiałem przejść zabieg wstawienia endoprotezy stawu biodrowego i poddać się długotrwałej rehabilitacji. Obecnie jestem po przeszczepie nerki, który odbył się 9 stycznia 2018 roku. Po ponad dwutygodniowym pobycie w Klinice Nefrologii i Transplantologii w Katowicach wypisano mnie do domu, gdzie czeka mnie długi okres rekonwalescencji i powrót do normalnego życia bez dializoterapii.

Mam 11-letnią córkę, która razem z żoną, dopinguje mnie do walki z chorobą i wspiera w trudnych momentach w czasie pogorszenia stanu zdrowia. Moja choroba związana jest wysokimi kosztami leczenia leków immunosupresyjnych oraz innych leków wspomagających i przeciwdziałających odrzutowi przeszczepionej nerki. Ze względu na niskie dochody jakimi dysponuje na leczenie i prowadzenie zbilansowanej diety, nie jestem w stanie pokryć wszystkich kosztów związanych z moją chorobą.

Bardzo proszę Państwa o każde najmniejsze wsparcie finansowe, które bardzo mi pomoże w realizacji dalszych celów związanych z moim leczeniem oraz polepszy moją opiekę medyczną poprzez jeszcze lepszą specjalistyczną rehabilitacje.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę na Fundacje AVALON z dopiskiem Lazar, 2105 wspieracie mnie Państwo w walce z chorobą, za co z Całego Serca Wam DZIĘKUJĘ.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3724
Ulotkę wygenerowano: 353
Ulotkę wysłano mailem: 9

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a