Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kujawa Adam

Witam, nazywam się Adam Kujawa i od dziecka choruje na SMA. Urodziłem się w Warszawie, jednak najmniej czasu tam mieszkałem. Tułałem się po różnych ośrodkach, placówkach Mazowsza, Dolnego Śląska, Śląska - gdzie spędziłem większość swojego życia i to Górny Śląsk stał się moim domem jest dla mnie zawsze ukochany i tutaj z chęcią wracam. Obecnie mieszkam na Południu Polski, w małej wiosce pod Bielskiem. Pracuję zawodowo, spełniam swoje pasje: uwielbiam wszystko co z fantastyką związane, filmy, tatuaże, dobrą muzykę, jestem wiernym kibicem sportów wszelakich a zwłaszcza piłki nożnej. Uwielbiam podróże, poznawanie nowych miejsc, to że poruszam się na wózku inwalidzkim czasami utrudnia, codzienne życie nie jest łatwe i nieustannie spotykamy bariery, ale nie poddajemy się. Pewnego wieczoru natknąłem się na artykuł o boccia i o Damianie, który to trenuje i choruje na to co ja i dodatkowo mieszka niedaleko mnie! Postanowiłem do niego napisać i tak zaczęła się moja przygoda z tym sportem. Boccia jest to taka gra, która wywodzi się od włoskiej gry w bule tylko mogą w nią grać też osoby niepełnosprawne fizycznie. Odkryłem swoją nową pasję! Bo chociaż jestem zależny od innych we wszystkich czynnościach życiowych to boccia daje mi satysfakcje i spełnienie. Od zawsze chciałem uprawiać jakiś sport, niestety moja niepełnosprawność mi to uniemożliwiała, a teraz mogę trenować, wyznaczyłem sobie nowe cele, które będę chciał zrealizować: są to dostanie się do Kadry Narodowej oraz wyjazd na Paraolimpiadę! W chwili obecnej należę do Klubu BZSR “Start” Bielsko-Biała, sekcja boccia i trenuję pod okiem Wicemistrza Europy Damiana Iskrzyckiego. Niestety trenuję na pożyczonym sprzęcie. Dostałem możliwość uczestnictwa w zawodach międzyklubowych jednak warunkiem jest własny sprzęt, tzn: rampa oraz bile. Rampa jest mi niezbędna, ponieważ ona umożliwia mi grę. Niestety koszt takiego sprzętu przekracza moje możliwość finansowe, a ja chciałbym osiągać sukcesy i realizować się w ten sposób.

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kujawa, 2127 pomożecie mi Państwo zgromadzić środki, które przeznaczę na zakup sprzętu i realizację mojej pasji oraz codzienne funkcjonowanie. Dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli, którzy ofiarują 1% swojego podatku lub wyślą sms. Dzięki Wam mam szansę na spełnienie moich marzeń. Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!  -  Adam.

 

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2840
Ulotkę wygenerowano: 252
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a