Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kubicka Natalia

Nazywam się Natalia Kubicka mam 21 lat, mieszkam w Gołdapi. Jestem osobą niepełnosprawną o stopniu znacznym. posiadam całkowitą niezdolność do pracy. Mimo to staram się żyć jak każda inna osoba w moim wieku, uczę się zaocznie od kilku lat jestem zapaloną wolontariuszką, niesienie pomocy sprawia mi wielką radość. Choroba z jaką przyszło mi się zmagać to bardzo rzadka choroba metaboliczna Zespół Bicela-Fanconiego Glikogenoza typu XI, obecnie jestem jedynym przypadkiem zdiagnozowanym z tym typem w Europie. Na całym świecie było opisane zaledwie 200 przypadków takich jak ja. Na dzień dzisiejszy nie ma leku na moją chorobę będzie mi ona towarzyszyć do końca życia stosowane jest jedynie leczenie objawowe. Aby żyć muszę przyjmować dwanaście razy na dobę, nawet w nocy wiele specjalnych leków i preparatów, pilnować się diety oraz kontrolować poziom cukru i ciał ketonowych w moim organizmie, a moja codzienna apteczka tylko się powiększa. Niestety nie obejmują mnie refundacje, nawet pasków, a leki i preparaty są dosyć kosztowne, miesięczny koszt mojej kuracji wynosi około 1500zł. Choroba obciąża moje nerki, wątrobę, kości, mięśnie, stawy itp., lista specjalistów pod których muszę być opieką jest bardzo długa. Niestety przez to że mój przypadek jest na tyle rzadki nie mam gdzie się leczyć, a czasem nawet zrobić badań, lekarze nigdy nie mieli do czynienia z takim przypadkiem jak mój. W naszym kraju osoby chore na rzadkie choroby zmagają się z wieloma problemami. Nigdy nie byłam rehabilitowana, mimo wielu skierowań żaden ośrodek nie chciał się tego podjąć. Marzy mi się turnus rehabilitacyjny w specjalistycznym ośrodku za granicą, niestety jednorazowo to nic nie poprawi, a koszta są ogromne. Obecnie moim największym problemem są nerki, problemy z ciałami ketonowymi, oraz kośćmi, ostatnio doszło u mnie do lekkich zaników mięśni, mam nadzieję że w jakiś sposób to zahamuje. Przez wiele złamań które mam za sobą w tej chwili rokowania moich nóg są bardzo słabe, grozi mi wózek inwalidzki, a ja nie mogę się z tym pogodzić i za wszelką cenę nie chce do tego dopuścić. Powinnam odbyć kilka operacji moich nóg oraz pleców aby temu zaprzestać ale w tej chwili mój stan zdrowia na to nie pozwala, mam cichą nadzieję że kiedyś jednak będę mogła się im poddać. W tej chwili czekam na wyjazd do specjalistycznej kliniki w USA, gdzie będę badana przez świetnych specjalistów dzięki czemu mój stan zdrowia może się poprawić. Będę bardzo wdzięczna wszystkim za okazany 1% oraz darowizny. 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kubicka, 5248 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o zdrowie.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3618
Ulotkę wygenerowano: 179
Ulotkę wysłano mailem: 2

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a