Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kopera Bogusław

Choruję na cukrzycę typu II, miażdżycę, które doprowadziły do amputacji prawej nogi. W lewej nodze zdiagnozowano u mnie też zaawansowany proces stopy cukrzycowej. Mam niedokrwione kości, zwapniałe naczynia krwionośne, ubytki kostne w palcach-amputowane paliczki. Posiadam tylko jedną nerkę, drugą zniszczyła gruźlica. Choruję na niewydolność wątroby i ostrą niewydolność nerki, z powodu wieloletniego przyjmowania leków. Cukrzyca niszczy mi jedyną nerkę i oczy. Miałem już liczne dializy. Leczę się na padaczkę, miażdżycę, nadciśnienie tętnicze, dnę moczanową, zespół psychoorganiczny. Borykam się z chorobą niedokrwienną serca, z nadciśnieniem tętniczym, jak również z chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa z silną skoliozą, dyskopatią, przepuklinami przy kręgach. Kiedyś podczas  wypadku doznałem urazu głowy, przeszedłem udar mózgu i częściowy lewostronny paraliż, stopniowo odzyskuję sprawność lewej ręki. Miałem 2 zaćmy oczu. Zaćma oka prawego czeka na operację. Coraz gorzej widzę. Dotykają mnie uporczywe napady epilepsji, jako echo wypadku sprzed lat, potęgowane okresowymi spadkami cukru. Przez hipoglikemię, wpadam w stany przedzapaściowe i w neuroglikopenię. Posiadam także często bardzo wysokie poziomy cukru, które obniżam insuliną i dietą. Poruszam się na wózku inwalidzkim, przy pomocy chodzika i o kulach łokciowych na protezie. Mieszkam sam na II piętrze - bez windy. Opuszczanie mieszkania bez pomocy sanitariuszy z transportu medycznego i życzliwych ludzi jest niemożliwe. Aby wrócić w miarę do sprawności i stać się niezależnym, potrzebna jest mi nowoczesna proteza, sprzęt ortopedyczny, intensywna rehabilitacja, jak również bardzo droga farmakoterapia. Brakuje mi na protezę nogi, sprzęt ortopedyczny, rehabilitację, leczenie, leki, diety, transport sanitarny. Posiadam orzeczenie o trwałej, całkowitej  niezdolności do pracy, niezdolności do samodzielnej egzystencji – stopień znaczny.                                                                      

                                                             

PROSZĘ PAŃSTWA O POMOC W POWROCIE DO SPRAWNOŚCI

 

Przekazując 1% odpisu od podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kopera, 1981 wspieracie Państwo moje codzienne funkcjonowanie oraz pomogą mi Państwo cieszyć się życiem i dokończyć przerwane chorobami działania oraz marzenia.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 4049
Ulotkę wygenerowano: 341
Ulotkę wysłano mailem: 3

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a