Nazywam się Kazik Zając, mam 66 lat. Jestem chory na Stwardnienie Rozsiane od 20 lat. Od 10 lat jeżdżę na wózku inwalidzkim. W chwili obecnej jestem zamknięty w czterech ścianach,...

Nazywam się Kazik Zając, mam 66 lat. Jestem chory na Stwardnienie Rozsiane od 20 lat. Od 10 lat jeżdżę na wózku inwalidzkim. W chwili obecnej jestem zamknięty w czterech ścianach, ponieważ nie mogę zejść z drugiego piętra przed blok, by spotkać ludzi, których całe życie kocham. Poświęciłem 40 lat mojego życia pracując społecznie dla ludzi. Jestem chory, cierpiący, ale pełen energii i zawsze się uśmiecham. Dziś proszę ludzi dobrego serca o wsparcie finansowe. Zebrane środki przeznaczę na wydatki związane z chorobą i na wpłatę wpisowego na mieszkanie przystosowane dla osoby niepełnosprawnej z podjazdem lub windą. Uwolniłoby to mnie z zamknięcia w czterech ścianach. A to będzie dla mnie największym szczęściem i radością.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zając, 5784 pomagacie mi Państwo w codziennej walce z niepełnosprawnością.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 336

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!