Jestem Kazik urodziłem się w 28 tygodniu ciąży, już będąc w brzuchu słyszałem wiele przykrych rzeczy na swój temat. Nikt nie dawał mi szans na życie. Ja postanowiłem walczyć i nie poddawać się. Przyszedłem na świat 3 miesiące za wcześnie, dlatego od początku musiałem pokonać wiele przeszkód.

Długo nie potrafiłem sam oddychać, gdy opanowałem już tę umiejętność, okazało się, że potrzebuje operacji na oczka. Po tych trudnych chwilach miałem niedługo wyjść ze szpitala i poznać swoją siostrę, ale złamałem nogę i muszę dalej leżeć w szpitalu. Nie wiem co jeszcze mnie czeka, ale wiem, że chce szybko dogonić swoich rówieśników, dlatego czeka mnie rehabilitacja. Jeżeli chcesz mi w tym pomóc, proszę przekaż swój 1% z podatku.

Przekazując 1% swojego podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WOŹNIAK,14674 wspierasz moje codzienne funkcjonowanie.

Za okazaną pomoc dziękujemy. Kazik z Rodzicami.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 49

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!