Szanowni Darczyńcy, od 2013 r. choruję na idiopatyczne tętnicze nadciśnienie płucne. Przy TNP dochodzi do zarastania naczyń płucnych, krew nie może przez nie swobodnie przepływać, dlatego TNP to odroczony wyrok śmierci, choroba ciężka, podstępna i nieuleczalna, ma ogromny wpływ na jakość życia.

Moje serce i płuca są już bardzo zniszczone. Codzienne czynności wymagają od mnie ogromnego wysiłku i powodują duże zmęczenie, brak tchu i zasłabnięcia. Zwykły spacer to jak codzienna wspinaczka po skałach. Chciałbym mieć siłę oddychać, żyć i spełniać malutkie marzenia. Zebrane fundusze pomogą mi w łatwiejszym funkcjonowaniu.

POMÓŻ MI ODDYCHAĆ

Przekazując 1% i darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WALCZYŃSKI, 11977 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce chorobą. Dziękuję z całego serca, Karol Walczyński


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1858

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!