Witam, mam na imię Karol. Urodziłem się z bardzo rzadką chorobą genetyczną dystrofią mięśniową (plektynopatią). Do tej pory w Polsce jestem jedynym przypadkiem z odmianą tej dystrofii...

Jest to choroba nieuleczalna, która wciąż postępuje. Jedyną formą walki z tą chorobą jest regularna rehabilitacja. Ponadto choruję na kardiomiopatię i niewydolność serca, od 2014r. mam wszczepiony kardiowerter – defibrylator (urządzenie opanowujące zaburzenia rytmu serca). W związku z dystrofią mam problemy z poruszaniem się, w codziennym funkcjonowaniu wymagam wsparcia najbliższych.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% i darowiznę na moje subkonto w Fundacji Avalon z dopiskiem CZYŻEWSKI, 7783 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu, rehabilitacji, wyjazdach do szpitali i zakupie specjalistycznego sprzętu. Z góry dziękuję!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2495

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!