Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kacpura Jacek

Witam. Mam 37 lat. Od 3 lat choruję na cukrzycę i wiele innych chorób powiązanych z tą pierwszą, ale to cukrzyca zniszczyła mój zawód, hobby i pasję w jednym. Musiałem z dnia na dzień zrezygnować ze swojej pracy zawodowej, ponieważ lekarz by mnie nie dopuścił do pracy. Po 15 latach pracy w jednej firmie musiałem to wszystko zostawić, zmienić swoje życie, żywienie, przyzwyczajenia. Straciłem płynność finansową, pogorszył się byt mojej rodziny. Do dnia dzisiejszego nie mogę znależć pracy, więcej dni spędzam w szpitalu niż w domu. Z tego powodu popadłem w głęboką depresję. Szalejąca cukrzyca zrujnowała mój zawód i rodzinę, a teraz wzięła się za mnie. Zniszczyła mi trzustkę, nerki i oczy. Pogorszył mi się wzrok. Moim jedynym ratunkiem jest przeszczep trzustki oraz długa i ciężka rehabilitacja, o ile przeszczep się uda i przyjmie. Chciałbym dożyć choćby 40 lat, aby móc patrzeć, jak moje małe dzieci się rozwijają. Do tej pory nigdy nie musiałem nikogo o nic prosić. Miałem pracę, i jakieś tam zarobki. Wręcz przeciwnie, do tej pory to ja kwestowałem i byłem wolontariuszem w wośp. Biegłem w biegu „policz się z cukrzycą”. A dziś sam muszę się z nią zmierzyć. Tym bardziej ciężko jest mi prosić was ludzi dobrej woli o jakiekolwiek wsparcie, czy to finansowe w formie darowizny czy choćby dobrym słowem. Czasami rozmowa z drugim człowiekiem daje mi wiarę i siłę w samego siebie i chęć do dalszej walki z tymi chorobami.

 

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Kacpura, 1284 pomagacie mi państwo w walce z chorobą. Za wszelką pomoc z góry dziękuję, pozdrawiam i wszystkim życzę zdrowia, bo to w życiu jest najważniejsze. Jacek Kacpura

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 4717
Ulotkę wygenerowano: 544
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a