Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kacper Mynarski

Kacper urodził się w maju 2010 roku, jako zupełnie zdrowe dziecko. Po kilku miesiącach okazało się, że nie rozwija się prawidłowo. Zaczęły się wizyty u specjalistów. Kiedy Kacper skończył dwa latka nie mówił, nie gaworzył...

Kacper urodził się w maju 2010 roku, jako zupełnie zdrowe dziecko. Po kilku miesiącach okazało się, że nie rozwija się prawidłowo. Zaczęły się wizyty u specjalistów. Kiedy Kacper skończył dwa latka nie mówił, nie gaworzył, nie utrzymywał w ogóle kontaktu wzrokowego, nie reagował kiedy się do Niego mówiło, żył totalnie w swoim świecie. Kiedy skończył 2,5 roku postawiono diagnozę, AUTYZM WCZESNODZIECIĘCY. Wtedy zaczęła się cała przygoda, wizyty u specjalistów: psychologa, neurologa, oligofrenopedagoga, terapeuty SI, logopedy, psychiatry, zajęcia grupowe itp. Na dzień dzisiejszy Kacper ma 7,5 roku i wymaga regularnych terapii, częściowo refundowanych. Tylko dzięki terapiom oraz pracy w domu osiąga rewelacyjne efekty. Od niedawna ma również zdiagnozowaną nadwrażliwość słuchową i wprowadzoną terapie Johansena. Obecnie przyjmuje leki uspokajające, ponieważ nie radzi sobie z emocjami. Terapeuci jak i rodzice każdego dnia walczą o "lepsze jutro" dla Kacperka.Dajmy szansę aby Kacperek mógł w przyszłości samodzielnie funkcjonować.  

WSPOMÓŻ KACPRA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Mynarski, 8346 pomagacie Państwo Kacperkowi w codziennym funkcjonowaniu.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 487
Ulotkę wygenerowano: 24
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>