Jerzy Nelke ma 72 lata. Jest osobą niewidomą od 21 lat. Ma również całkowity niedosłuch ucha prawego i 50% ucha lewego. Wieloletnie staranie o utrzymanie widzenia skończyło się niepowodzeniem.

Przeszedł wiele operacji w Klinice Okulistycznej w Warszawie. Wymaga okresowych kontaktów ze specjalistami w Centrum Mikrochirurgii Oka w Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Istnieje możliwość dalszego leczenia w miarę postępu w medycynie. Zdaniem specjalistów jest szansa przywrócenia wzroku oka prawego. Jest osobą samotną. Ze względu na trudną sytuację finansową od 5 lat przebywa w Domu Opieki Społecznej w Brodnicy. On sam ma ogromną motywację i potrzebę usamodzielnienia się. Jego sytuacja finansowa nie pozwala podjąć dalszego leczenia. Potrzebne są środki finansowe.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem NELKE, 13518 wspierasz Jerzego w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 78

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!