Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Jednak-Dudzik Anna

Witam! Mam na imię Ania i jestem 30-letnią mieszkanką gminy Ząbkowice Śląskie. Od dzieciństwa miałam problemy ze wzrokiem, jednakże dotychczas starałam się samodzielnie z nimi walczyć. Do niedawna byłam osobą samowystarczalną – pracowałam, kończyłam studia magisterskie. Niestety w 2011 roku moje oczy zaatakowała kolejna choroba, zwana stożkiem rogówki. Jest to choroba, powodująca degenerację rogówki oka, która prowadzi do znacznego zaburzenia wzroku. Z uwagi na zbieg kilku różnych chorób nie jest możliwe u mnie zastosowanie leczenia zachowawczego w postaci tzw. „twardych soczewek”, a jedyną możliwością przywrócenia mi ostrości widzenia jest przeszczep rogówki. W marcu 2015 roku udało mi się zakwalifikować do przeszczepu w Szpitalu w Sosnowcu. Od tamtego czasu czekam w kolejce i zbieram środki na pokrycie kosztów, związanych z przeprowadzeniem przeszczepu oraz późniejszym okresem rekonwalescencji (koszty dojazdów, wizyty kontrolne, leki, krople do oczu, soczewki kontaktowe, itd.). Do czasu powrotu do zdrowia i pracy koszty te będą dla mnie sporym obciążeniem, dlatego proszę o pomoc w ich pokryciu.

 

POMÓŻ MI NA NOWO ZOBACZYĆ BARWY ŚWIATA!

 

Dlatego proszę Państwa o przekazanie 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Jednak - Dudzik, 2530 Dzięki Państwa wsparciu znajdę się o krok bliżej w stronę upragnionego celu, który utraciłam w wyniku choroby – samodzielności w normalnym życiu.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3347
Ulotkę wygenerowano: 209
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

0 #7 Anna JD 2016-09-13 09:29
To mój pogląd i absolutnie nie potępiam osób, które biorą udział w takich programach. To indywidualna decyzja każdej z osób. Niemniej ja bardzo proszę o nie składanie mi propozycji udziału w takich programach :-? Wolę zaczekać cierpliwie na swoją kolej do przeszczepu :sigh:
Cytować
0 #6 Anna JD 2016-09-13 09:26
Mimo wszystko podziękowałam za propozycję. :-? Szczególnie po przeczytaniu informacji z Państwa strony internetowej: "Praca w „Klinice urody” ruszyła pełną parą. Pokażemy najnowocześniej sze metody usuwania przebarwień i blizn potrądzikowych, zabiegi na cellulit i wypełnianie zmarszczek. Specjaliści pomogą bohaterkom zadbać o zdrowe zęby i o lśniące, gęste włosy. Będziemy walczyć z opadającymi powiekami, operować halluksy i wypełniać pośladki." :o Mimo, iż bardzo chciałabym, aby zabieg był wykonany jak najszybciej, to nie uważam za stosowne pokazywanie się całej Polsce i stawianie mojej choroby na równi z defektem urody jakim jest np. słabe wypełnienie pośladków :sigh: Dla mnie choroba jest problemem w codziennym funkcjonowaniu, ale nie odebrała mi godności - nie uważam, żebym za fakt przeprowadzenia operacji kilka miesięcy wcześniej mogła się pokazywać jak jakiś "okaz" w programie, który nie ma nic wspólnego z pomocą osobom naprawdę chorym. :cry:
Cytować
0 #5 szyniaaa 2015-03-26 15:17
Ale nie chciałaby Pani przejść zabiegu za darmo w kwietniu? Program nazywa się "Klinika Urody" szukamy osób właśnie z takim problemem jak Pani, wydaje mi się, że to ogromna szansa :-)
Cytować
0 #4 Anna JD 2015-03-26 14:42
Witam. Dziękuję za propozycję, ale ponad tydzień temu miałam wizytę w Sosnowcu i zostałam zakwalifikowana do przeszczepu :lol: Doktor Dobrowolski stwierdził, że jego zespół się podejmie tego przeszczepu. Także teraz z niecierpliwości ą czekam na informację kiedy i zbieram środki na pokrycie kosztów, które będą temu towarzyszyły jak transport, wizyty kontrolne, leki/krople, itd.
Cytować
0 #3 szyniaaa 2015-03-26 13:53
Pani Aniu proszę zgłosić się do mnie na adres uroda małpa tvn pl . Do programu poszukujemy osób ze stożkiem rogówki, które chciałyby przejść operację za darmo w zamian za opowiedzenie o sobie przed kamerą.
Cytować
0 #2 Anna JD 2015-01-12 15:11
Chciałabym Tomku, żebyś miał rację, ale niestety tak "różowo" nie jest :-? Zapoznałam się z zabiegami oferowanymi w OKO Laser w Warszawie i jest tam tylko wykonywany Cross-Linking (fotoutwardzani e) oraz wszczepianie pierścieni śródrogówkowych INTACS. Wykonują też tzw. lasek, ale to na wczesnym etapie tylko. Niestety przy mojej wadzie i chorobach współistniejący ch te zabiegi nie mają większego sensu, bo efekt owszem będzie, ale mizerny. Byłam już w 3 najlepszych gabinetach w kraju i nikt mnie nie zakwalifikował do przeszczepu i podali w wątpliwość sens jakichkolwiek zabiegu - kazali czekać, bo medycyna idzie do przodu i może niedługo będzie można coś więcej zrobić. Profesor Wylęgała obiecująco przedstawiał przeszczepy sztucznych rogówek, ale on również kazał mi zaczekać. Tylko jak tu czekać jak człowiek na jedno oko widzi słabo, a na drugie jeszcze gorzej, a żyć i pracować jakoś trzeba :cry: Teraz jadę do Sosnowca - jak mi tam odmówią to będę dalej zbierać na wyjazd zagraniczny.
Cytować
0 #1 Tomek Marcin P 2014-12-08 21:47
Tez jestem chory na stożek rogówki i to nie prawda że trzeba jechać za granicę Aniu . W Polsce takie zabiegi wykonuje się np w gabinecie OKO Laser w Warszawie cena operacji jednego oka to 9400 zł za oboje oczu wyjdzie 20 tyś złoty . Sam szukam i kombinuje bo też nie stać mnie i pogarsza mi się ten stożek .
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a