Nazywam się Janusz Hryniów i mam 63 lata. W 2016r. zdiagnozowano u mnie chorobę nowotworową (czerniak oka). Choroba ta jak i sam proces jej leczenia (protonoterapia) doprowadziła do mojej jednooczności (obawa o przerzuty pozostała)...

Nazywam się Janusz Hryniów i mam 63 lata.W 2016r. zdiagnozowano u mnie chorobę nowotworową (czerniak oka). Choroba ta jak i sam proces jej leczenia (protonoterapia) doprowadziła do mojej jednooczności (obawa o przerzuty pozostała).W kwietniu 2017r. uległem nieszczęśliwemu wypadkowi w czasie którego doznałem wielomiejscowego złamania kręgosłupa piersiowego, zmiażdżenia rdzenia kręgowego połączonego z wyciekiem płynu mózgowo-rdzeniowego oraz złamania mostka i licznych żeber.Po dwóch operacjach chirurgicznej stabilizacji kręgosłupa na odcinku piersiowo-lędźwiowym i wielomiesięcznej rehabilitacji szpitalnej, odzyskałem jedynie władzę w rękach (bez całkowitego powrotu w nich czucia), pozostając sparaliżowanym od pasa w dół.Zebrane fundusze (w zależności od ich wysokości) przeznaczę na dalszą moją rehabilitację (łącznie z ewentualnym przeszczepem komórek macierzystych), badania specjalistyczne, zakup leków, zakupy niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego, dostosowanie warunków mieszkaniowych do moich ograniczeń wynikających z niepełnosprawności, zakup środków niezbędnych do codziennego funkcjonowania. 

TWOJE DOBRE SERCE TO MAJA SZANSA NA POWRÓT DO NORMALNEGO ŻYCIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Hryniów, 8297 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz walce o lepsze jutro. 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 446

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!