Witam. W lutym 2017 mój starszy brat – Jacek (50 lat), trafił do szpitala, po tym jak stracił przytomność wysiadając wieczorem z samochodu. Całą noc przeleżał na ziemi koło auta i dopiero rano ktoś go zauważył i wezwał karetkę...

Witam. W lutym 2017 mój starszy brat – Jacek (50 lat), trafił do szpitala, po tym jak stracił przytomność wysiadając wieczorem z samochodu. Całą noc przeleżał na ziemi koło auta i dopiero rano ktoś go zauważył i wezwał karetkę. Okazało się, że ma mnogie tętniaki wewnątrzczaszkowe, a jeden z nich krwawi… Niestety dopiero po ok 1,5 doby od tego zdarzenia Jacek miał pierwszą operację. Uszkodzenia mózgu były już bardzo duże. Przeszedł kilka operacji i spędził sześć miesięcy na oddziale neurochirurgii, a potem dwa miesiące na rehabilitacji. Teraz Jacek przebywa w domu i opiekuje się nim na co dzień mama. Jacek ma lewostronny niedowład kończyny zarówno dolnej jak i górnej, leży w łóżku. Ma problemy z mową - wypowiada bardzo cicho pojedyncze słowa, nie zawsze na tyle wyraźnie, aby je zrozumieć. Jest jednak świadomy tego co się stało i w jakim jest stanie i nie ma raczej problemów z pamięcią. W tygodniu ma rehabilitację domową, ale tylko 1 godzinę dziennie. Jacek, aby mieć szansę na poprawę swojego stanu zdrowia i na „lepsze jutro” potrzebuje dużo więcej rehabilitacji ruchowej, logopedycznej oraz neuropsychologicznej. Do tego dochodzą koszty leków, pieluch, sprzętu medycznego itp., które nie są małe. Dlatego też bardzo proszę – w imieniu Jacka – o pomoc.  

POMÓŻ JACKOWI WRÓCIĆ DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wikło, 8419 wspieracie Państwo leczenie, rehabilitację oraz życie codzienne Jacka.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1072

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!