Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Grzegorz Witkowski

Nazywam się Grzesiek Witkowski. Jestem studentem V roku  fizjoterapii na poznańskim Awf-ie. Od 7 lat zmagam się z jedną z niesłychanie rzadkich chorób metabolicznych, charakteryzującą się defektem w utlenianiu kwasów tłuszczowych...

 Nazywam się Grzesiek Witkowski. Jestem studentem V roku  fizjoterapii na poznańskim Awf-ie. Od 7 lat trenuję Brazylijskie Jiu Jitsu, które jest moją największą pasją. Od tylu też lat zmagam się z jedną z niesłychanie rzadkich chorób metabolicznych, charakteryzującą się defektem w utlenianiu kwasów tłuszczowych. Skutkiem tego są ciągłe, liczne uszkodzenia moich mięśni podczas wysiłku. Taka sytuacja bardzo utrudnia mi trenowanie oraz powoduje, iż na bieżąco muszę odwiedzać fizjoterapeutów, w celu przywrócenia moich mięśni do stanu używalności, zostawiając u nich kilkaset złotych miesięcznie. Lekarze z Karolinska Hospital w Sztokholmie zaproponowali mi konsultację, podczas której zostanę szczegółowo przebadany, a następnie zaproponują mi odpowiednią terapię. Koszt konsultacji oraz badań to 32 000 zł. Jestem studentem uczącym się dziennie oraz pracującym weekendowo i nie mam możliwości zebrania takiej sumy.Dlatego zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o jakiekolwiek wsparcie finansowe. Mam duży potencjał i bardzo zależy mi na realizowaniu pasji, która jest jedyną rzeczą przynoszącą mi w życiu tak duże szczęście.Przekazując 1% podatku lub darowiznę  pomagacie mi Państwo spełnić moje marzenia.Z góry dziękuję za każdą pomoc.Ze sportowym pozdrowieniem – Grzesiek.

Fundacji AVALON z dopiskiem Witkowski, 876

Nazywam się Grzesiek Witkowski. Jestem studentem V roku  fizjoterapii na poznańskim Awf-ie. Od 7 lat trenuję Brazylijskie Jiu Jitsu, które jest moją największą pasją. Od tylu też lat zmagam się z jedną z niesłychanie rzadkich chorób metabolicznych, charakteryzującą się defektem w utlenianiu kwasów tłuszczowych. Skutkiem tego są ciągłe, liczne uszkodzenia moich mięśni podczas wysiłku. Taka sytuacja bardzo utrudnia mi trenowanie oraz powoduje, iż na bieżąco muszę odwiedzać fizjoterapeutów, w celu przywrócenia moich mięśni do stanu używalności, zostawiając u nich kilkaset złotych miesięcznie. Lekarze z Karolinska Hospital w Sztokholmie zaproponowali mi konsultację, podczas której zostanę szczegółowo przebadany, a następnie zaproponują mi odpowiednią terapię. Koszt konsultacji oraz badań to 32 000 zł. Jestem studentem uczącym się dziennie oraz pracującym weekendowo i nie mam możliwości zebrania takiej sumy.Dlatego zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o jakiekolwiek wsparcie finansowe. Mam duży potencjał i bardzo zależy mi na realizowaniu pasji, która jest jedyną rzeczą przynoszącą mi w życiu tak duże szczęście.Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Witkowski, 876 pomagacie mi Państwo spełnić moje marzenia.Z góry dziękuję za każdą pomoc.Ze sportowym pozdrowieniem – Grzesiek.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 65
Ulotkę wygenerowano: 2
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a