Nazywam się Grzegorz Śpiewak. W 2016 roku z powodu wypadku samochodowego doznałem złamania kręgosłupa w tym przerwania rdzenia kręgowego, co skutkuje całkowitą bezwładnością nóg...

Nazywam się Grzegorz Śpiewak. W 2016 roku z powodu wypadku samochodowego doznałem złamania kręgosłupa w tym przerwania rdzenia kręgowego, co skutkuje całkowitą bezwładnością nóg. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku, zebrane pieniądze potrzebne będą do kosztownego wózka aktywnego, sprzętu rehabilitacyjnego, rehabilitacji, która jest mi bardzo potrzebna oraz będą dla mnie wsparciem w codziennym funkcjonowaniu.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Śpiewak, 7107 pomagacie mi Państwo iść do przodu mimo przeciwności losu. Z góry serdecznie dziękuję za okazane wsparcie. 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 386

Ulotkę wygenerowano: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!