Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Grażyna Tekiela

Mam na imię Grażyna, mam 60 lat i od niedawna jestem na rencie. W 2004 r. wykryto u mnie pierwotną marskość żółciową wątroby. Od tego momentu pozostaję w stałym leczeniu, gdyż zaniedbanie kuracji zakończyć by się mogło śmiercią...

Mam na imię Grażyna, mam 60 lat i od niedawna jestem na rencie. W 2004 r. wykryto u mnie pierwotną marskość żółciową wątroby. Od tego momentu pozostaję w stałym leczeniu, gdyż zaniedbanie kuracji zakończyć by się mogło śmiercią. Koszt leczenia to kilkaset złotych miesięcznie. Choruję także na żylaki przełyku, cukrzycę t.2, nadciśnienie wrotne, małopłytkowość oraz schorzenia układu sercowo-naczyniowego i naczyń włosowatych, pojawiły się u mnie także obrzęki prawej kończyny dolnej. Ponadto w ostatnim czasie doskwiera mi uporczywy świąd skóry związany z marskością wątroby. Z tej przyczyny w marcu 2014 r. odbyłam zabiegi plazmaferez,  a czerwcu 2015 r. miałam przeprowadzone dializy albuminowe. Pomimo leczenia i częstych pobytów w szpitalach mój stan zdrowia znacznie się pogorszył i nie rokuje poprawy. Comiesięczne wydatki są dużym obciążeniem dla mojego skromnego budżetu, zwłaszcza. Zebrane środki zostałyby przeznaczone na zakup leków, dojazdy i badania poza miejscem zamieszkania, rehabilitację oraz inne cele związane z przeszczepem wątroby. W  najbliższym czasie czekają mnie kolejne liczne badania, oraz zostanie podjęta decyzja o dalszych etapach przeszczepu. Ja i moja rodzina jesteśmy zrozpaczeni. Każdego dnia boję się, że moja wątroba przestanie funkcjonować i nie będzie już dla mnie ratunku. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie, bym mogła cieszyć się życiem, być kochającą babcią dla dwóch wspaniałych wnuczek i nie myśleć o najgorszym.  

POMÓŻ MI CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Tekiela, 2539, wspieracie Państwo moje leczenie.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 89
Ulotkę wygenerowano: 2
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a