Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Flakowski Michał

Nazywam się Michał Flakowski, mam 10 lat, urodziłem się z wieloma wadami, takimi jak: stopy końsko szpotawe, przepuklina pachwinowa, pępkowa i wada serca. Podczas porodu nastąpiło niedotlenienie mózgu, co spowodowało opóźnienie psychoruchowe i napięcie mięśniowe, które wymagało od pierwszych dni po urodzeniu intensywnych rehabilitacji. W wieku do 2 lat przeszedłem dwie operacje stóp co umożliwiło mi ciężką i mozolną naukę chodzenia. W trakcie rozwoju powstała duża wada wzroku co utrudnia mi naukę i codzienne funkcjonowanie. W roku 2015 znów zostałem  postawiony przed wyzwaniem - musiałem stawić czoło okropnej chorobie, jaką jest NOWOTWÓR ZŁOŚIWY, wykryto u mnie ostrą białaczkę limfoblastyczną. W szpitalu w Warszawie zostałem podany leczeniu chemioterapii, niestety po pierwszych wynikach okazało się, że nowotwór jest bardzo zaawansowany i oporny na leczenie, dlatego też zostałem zakwalifikowany do przeszczepu szpiku. Zabieg został wykonany w szpitalu we Wrocławiu poprzez podanie komórek macierzystych dawcy. Zakończył się sukcesem, jestem rok po przeszczepie i czuję się dobrze. Wyniki są dobre z tym, że po leczeniu chemią okazało się, że mam niedoczynność tarczycy i poważny niedosłuch obustronny, co wiąże się to z wizytami i leczeniem u kolejnych specjalistów. Wszystkie te wady  i choroby które przeszedłem wymagają ciągłych rehabilitacji i korzystania z pomocy wielu specjalistów takich jak logopeda, psycholog, pedagog, rehabilitant, integracja sensoryczna, terapia słuchu (Johansena) gimnastyka korekcyjna, ćwiczenia na basenie, masaże, ortopeda, kardiolog, endokrynolog laryngolog, zakupem leków oraz wizyt kontrolnych. Abym mógł korzystać i rozwijać się prawidłowo z pomocą w/w specjalistów potrzebny jest duży nakład finansowy, a tym samym państwa pomoc i wielkie serce. Dlatego też bardzo proszę o oddanie 1% z podatku, za co z góry bardzo DZIĘKUJĘ.

 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNEJ WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Flakowski, 5530, pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1956
Ulotkę wygenerowano: 131
Ulotkę wysłano mailem: 3

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a