Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Dominik Marek

Mam na imię Marek, z niepełnosprawnością zmagam się od 16 czerwca 2015 roku, kiedy w wyniku upadku z wysokości doznałem złamania kręgosłupa szyjnego na wysokości C5-C6-C7. Niestety pierwsza z przeprowadzonych operacji nie doprowadziła do całkowitej likwidacji ucisku rdzenia przez kręgi, przez co stan rdzenia jest podobny jak w przypadku jego przerwania. Mimo wielkiego serca lekarza, który doprowadził do drugiej operacji mój stan się nie zmienił. W wyniku wypadku i powikłań zmagam się z porażeniem czterokończynowym - oznacza to, że nie mam sprawnych rąk, ani nóg, nie oddycham też przeponą- tylko mięśniami międzyżebrowymi. Intensywnie się rehabilitując walczę o ruch w obręczy barkowej, abym mógł ruszać ramionami i aby nie tworzyły mi się odleżyny i nie doprowadzić do zaników mięśni. Najbardziej dokucza mi wiotkość nadgarstków, brak napięcia, przez co moje dłonie opadają i w praktyce nie jestem w stanie utrzymać w dłoni niczego- ani kubka, ani kanapki... Nie czuję też poniżej ramion dotyku, ciepła i zimna. Obecnie przebywam w domu rodzinnym, wspierają mnie rodzice. Poruszam się na wózku elektrycznym i bardzo chciałabym w miarę możliwości, o ile to możliwe żyć normalnie. Mam trudną sytuację, potrzebuję środków na leki, środki higieniczne, rehabilitację. Marzę o możliwości samodzielnego wyjechania z domu - obecnie jest to utrudnione. Mieszkanie też wymaga przebudowy. Są to bardzo duże koszty, poza naszym zasięgiem. Nigdy nie przypuszczałem, że moje życie tak się zmieni, że tamten letni, słoneczny dzień zamknie pewien etap normalności. Chyba nikt nie jest na to gotowy, a ja mam 10 letniego syna Maciusia, dla którego chciałbym być tatą, takim jak przed wypadkiem. Wziąć go na "spacer" - mimo, że ja na wózku, wyjść zobaczyć jak śmiga na rowerze... To dla mnie małe-wielkie radości. Marzę by być bardziej samodzielnym. Będę bardzo wdzięczny za przekazanie 1% dla mnie. 

 

POMÓŻ MI OSIĄGNĄĆ CEL - TO DLA MNIE SZANSA NA TROCHĘ LEPSZE ŻYCIE

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Dominik, 4865 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.

 

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2832
Ulotkę wygenerowano: 508
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a