Szanowni Państwo, nazywam się Dariusz Kopik. Mam 57 lat. W 2016 r. z powodu powikłań cukrzycowo-miażdżycowych amputowano mi prawą nogę na wysokości uda. Utrata nogi ogromnie ograniczyła moje funkcjonowanie w codziennym życiu, nakładając jednocześnie szereg wydatków związanych z protezowaniem i rehabilitacją...

Szanowni Państwo,Nazywam się . Mam 57 lat. W 2016 r. z powodu powikłań cukrzycowo-miażdżycowych amputowano mi prawą nogę na wysokości uda. Utrata nogi ogromnie ograniczyła moje funkcjonowanie w codziennym życiu, nakładając jednocześnie szereg wydatków związanych z protezowaniem i rehabilitacją. Nowoczesna proteza jest szansą na powrót do samodzielnego poruszania się, sprawności fizycznej oraz powrotu do aktywności zawodowej. Koszt takiej protezy znacznie przekracza moje możliwości finansowe dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w sfinansowaniu zakupu protezy, a także dalszej rehabilitacji oraz wsparcie w codziennym funkcjonowaniu.  Z góry bardzo dziękuję za okazaną pomoc. Każda, nawet najskromniejsza, pomoc z Państwa strony, będzie dla mnie nieocenionym wsparciem w walce z przeciwnościami losu.Z poważaniem,

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kopik, 8087 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.

Dariusz Kopik


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 451

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!