Jestem Danka, mam 59 lat. Zmagam się z chorobą neuronu ruchowego: podejrzenie SLA. Zaczęło się od osłabienia i chrypki, teraz praktycznie nie mówię, poruszam się po domu dzięki pomocy Męża, który jest przy mnie cały czas.

Wychowałam czwórkę dzieci, mam dziewięcioro wspaniałych wnucząt i nie zamierzam się poddać. Cały czas walczę o zdrowie i życie. Niestety koszt leczenia i rehabilitacji przekracza moje możliwości finansowe. Teraz najbardziej bym chciała znów uprawiać ogródek, najmłodszą wnuczkę wziąć na ręce, zobaczyć jak Antek i Julka idą do Pierwszej Komunii św., a starsze na studia, do ślubu, piec torty na urodziny, a męża przypilnować, by nie jadł za dużo przed snem.

MOŻESZ POMÓC MI BYĆ Z RODZINĄ

Przekaż 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Krzyżanowska, 14370 a pomożesz mi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o życie


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 395

Ilość pobrań: 0

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!