Nazywam się Daniel Burdzik, mam 36 lat. Jestem mężem i ojcem 4 letniej Lenki. Obecnie walczę z rakiem pęcherza moczowego.

W styczniu 2019r. przeszedłem zabieg TURBT - usunięcie guza w pęcherzu. W lutym 2019r. otrzymałem wynik histopatologiczny, który oznaczał dalszą walkę o życie. Mając wsparcie żony, zdecydowałem się na niestandardową i bardzo kosztową terapię. 14 miesięcy trudnej (związanej z zastrzykami, zabiegami, kroplówkami, wizytami lekarskimi) terapii przyniosły efekty. Muszę kontynuować przynajmniej podstawową wersję terapii, by wrócić do zdrowia, by żyć dla siebie i swojej rodziny. Koszty leczenia przekraczają nasze możliwości finansowe dlatego prosimy o pomoc.

POMÓŻ MI W WALCE O ŻYCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fubdacji Avalon z dopskiem BURDZIK,12500 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Za okazane wsparcie Dziękuję. Daniel z Rodziną.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2086

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!