Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Nazywam się Damian Brodnicki, mam 63 lata. Przeszedłem trzy operacje mózgu – dwie usunięcia guza (w 1988 i 2009 r.) oraz operację ropniaka nadtwardówkowego (w 2010r.)...

 Nazywam się Damian Brodnicki, mam 63 lata. Przeszedłem trzy operacje mózgu – dwie usunięcia guza (w 1988 i 2009 r.) oraz operację ropniaka nadtwardówkowego (w 2010r.). Ponadto parokrotnie przebyłem udar oraz przemijające niedokrwienia mózgu. Następstwem uniemożliwiającym mi samodzielną obsługę oraz poruszanie się są niedowłady kończyn. Siedzę na wózku inwalidzkim, intensywnie rehabilituję się. Ciągle marzę o samodzielnym chodzeniu. Rehabilitacja neurologiczna jest bardzo trudna, wymaga codziennej systematycznej pracy z rehabilitantem. Nawet jeśli nie doprowadzi mnie do samodzielności, to na pewno utrzyma moje ciało w lepszej kondycji, zapobiegnie przykurczom, pozwoli siedzieć a nie tylko leżeć w łóżku. Niestety, rehabilitacja jest bardzo kosztowna, a z mojej skromnej renty nie jestem w stanie sobie na nią pozwolić, dlatego proszę o wsparcie !!!  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Brodnicki, 3858 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Z góry dziękuję za pomoc.

PROSZĘ O POMOC W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

Z góry dziękuję za pomoc.


Odsłony: 928

Ilość pobrań: 31

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!