Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Czarnota Anna

Nazywam się Anna Czarnota, jestem częstochowianką. Oto moja historia: 2,5 miesiąca po urodzeniu synka, a 5 dni przed moimi 31 urodzinami pękł mi tętniak mózgu (środkowej prawej tętnicy mózgowej). Zapadłam na 3 tygodnie w śpiączkę, a lekarze nie dawali mi zbyt dużych szans przeżycia. Jednak życie moje i moich bliskich potoczyło się inaczej, przeżyłam i powoli zdrowieję. Oprócz niedowładu lewostronnego mam zaburzony czas, uczucia, mam zakłócony odbiór dźwięku i obrazu, obcięte lewe pole widzenia, zaburzoną motorykę chodu i uszkodzoną koncentrację. Wszystkiego musiałam się uczyć od nowa, od  siedzenia, chodzenia, ruszania ręką poprzez gotowanie, obsługę komputera, pralki. Spędziłam w szpitalach 36 tygodni i niestety spędzę jeszcze wiele więcej. Pracuję z neuropsychologiem, ponieważ jestem nauczycielem, kocham swoją pracę i chcę wrócić do nauczania. Pracowałam na wsi w gminie Mykanów pod Częstochową jako nauczyciel historii. Z moimi uczniami mam cały czas kontakt (poprzez Internet). Moje misie (tak nazywałam moich  uczniów) piszą do mnie piękne i mądre listy. Są dorosłymi już ludźmi i muszę przyznać, że dla mnie zaszczytem jest być nauczycielem takich osób. Pomimo nieszczęścia jakie mnie spotkało posiadam niesamowitą wiarę w to, że  wyzdrowieję, że będę uczyć i chodzić po swoich ukochanych Beskidach, a co najważniejsze pokażę mojemu synkowi świat i to, jak piękne może być nasze życie jeśli posiada się pasję. Lekarstwem na moją chorobę jest długa i żmudna rehabilitacja zarówno usprawniająca fizycznie jak i psychicznie.

 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Czarnota, 1101 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 8452
Ulotkę wygenerowano: 618
Ulotkę wysłano mailem: 2

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a