Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Beata Ciborska

Nazywam się Beata Ciborska, mam 34 lata. W wieku 8 lat rozpoznano u mnie ziarnicę złośliwą, przeszłam chemioterapię i radioterapię. Jestem żoną i szczęśliwą mamą 8-letniej córeczki Oliwki...

Nazywam się Beata Ciborska, mam 34 lata. W wieku 8 lat rozpoznano u mnie ziarnicę złośliwą, przeszłam chemioterapię i radioterapię. Jestem żoną i szczęśliwą mamą 8-letniej córeczki Oliwki.W 2006r., rok po urodzeniu córeczki usłyszałam straszną diagnozę - rak piersi. Przeszłam mastektomię prawej piersi, chemioterapię i hormonoterapię. Miałam 6 lat spokoju. W grudniu 2012 r. następna diagnoza - rak zgięcia śledzionowego jelita grubego. Jestem po leczeniu chemioterapią. 30 października 2013 r. kolejny zabieg usunięcie całkowite tarczycy z powodu guzów. Diagnoza nowotwór niezłośliwy. Choć czasami naprawdę brakuje mi już sił, to wiem, że mam cel w życiu - wychowanie mojej córeczki... i to dla niej będę walczyć do końca.Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe.    Przekazując 1% podatku lub darowizne (każda złotówka się liczy!) FUNDACJI AVALON z dopiskiem Ciborska, 2305 pomagaja mi Panstwo dalej walczyc. Jeśli ktokolwiek z Państwa zechce wesprzeć mnie w walce z chorobą, będę ogromnie wdzięczna. Z góry dziękuję za pomoc i ogromne serce.

POMÓŻ MI DALEJ WALCZYĆ I ZWIĘKSZ MOJE SZANSE!

Beata Ciborska

Drogi Darczyńco, jeżeli przekazywałeś darowiznę przez PayU między 01-17.02.2020, skontaktuj się z nami pod adresem mailowym [email protected], w celu sprawdzenia czy Twoja darowizna trafiła na wybrane subkonto. Ze względu na problemy techniczne, nie przy każdej wpłacie zaciągał się identyfikator Podopiecznego. Zależy nam aby wszelkie wpłaty zaksięgować zgodnie z Twoją wolą. Przepraszamy za utrudnienia.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 638
Ulotkę wygenerowano: 13
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

0 #1 Grażyna 2013-05-14 23:50
Przypadkiem przeczytałam Twoją ulotkę.Jestem podopieczną AVALONU od 1 stycznia 2013. Zachorowałam mając 33 lata (tyle ile Ty masz obecnie). Po prostu chciałam przesłać Ci ciepłe słowo i życzenia powrotu do zdrowia!Trzymaj się będzie dobrze :-)
Grażyna
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a