Kochani! zwracam się do Was z prośbą o wsparcie mojej walki z konsekwencjami udaru, który, przeszedłem w sierpniu 2015. Był to rozległy udar niedokrwienny prawej półkuli mózgu, który spowodował połowicze porażenie całej lewej strony ciała wraz z mową.

Dzięki rehabilitacji problemy z mową już w zasadzie ustąpiły ale wciąż pozostał niewład lewej nogi i lewej ręki. Tylko specjalistyczna i systematyczna rehabilitacja może spowodować powrót do sprawności. Niestety większość kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją muszę pokrywać samodzielnie.

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą !

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GÓRSKI,5509 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie i walkę o sprawność. Wszystkim serdecznie dziękuję za wsparcie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 56

Ilość pobrań: 5

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!