Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Andrew Zama

Andrew w dokumentach, na co dzień woli być Jędrkiem. Jest dzieckiem, które kilkakrotnie wygrało walkę o życie...

 

Andrew w dokumentach, na co dzień woli być Jędrkiem. Jest dzieckiem, które kilkakrotnie wygrało walkę o życie. Przechodził ciężkie zapalenie mózgu i rdzenia, miał toksyczną nekrolizę naskórka – Zespół Lyella. Jest niepełnosprawny od urodzenia. 14 lat temu przyszedł na świat z niedotlenieniem mózgu, poszerzonym układem komorowym, wiotkością mięśni. Od czwartego miesiąca życia był rehabilitowany i choć rehabilitacja przynosiła efekty, problemów przybywało.Na dzień dzisiejszy lekarze określają, że niepełnosprawność Jędrka jest spowodowana wieloczynnikową etiologią – przyczyn jest wiele. Ma problemy z chodzeniem, z mową, jest powolny w każdej sferze życiowej. Wolniej się uczy,  ociężale wykonuje podstawowe czynności. Nie rozumie pojęć abstrakcyjnych -  pory roku, czas itp. są dla niego magią. Do tego dochodzą zaburzenia emocjonalne. Jest też obciążony genetycznie – Zespół Polisomii Chromosomów 47XYY . Obecnie czeka na badanie w kierunku Zespołu Aspergera. Wymaga ciągłego usprawniania, różnych form terapii, jak najbardziej zindywidualizowanych zajęć rewalidacyjnych i uspołeczniających.Żeby odpowiednio rehabilitować syna musiałabym jeździć do ośrodka oddalonego o 60 km , a to obecnie przerasta moje możliwości finansowe. Ciężko jest wszystko pogodzić i godnie żyć, szczególnie gdy nie można podjąć pracy a dziecko ma tylko jednego rodzica.Czy Jędrek kiedykolwiek będzie samodzielny? Tego nie wiem, ale, póki starczy mi sił, chciałabym dołożyć wszelkich starań żeby mu w tym pomóc. Zbieram pieniądze na wszystko co może przyczynić się do ciągłego usprawniania i w miarę normalnego funkcjonowania w życiu codziennym.Przekazując darowiznę lub 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Zama, 1537 pomagasz stawiać kolejny krok i uwierzyć nam w lepsze jutro.Dziękujemy za wszelką pomoc – Mama i Syn.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 409
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

+4 #2 Maksio 2014-01-27 09:42
Szkoda mi ciebie Jędrek ale zobaczysz wszystko będzie dobrze. :lol:
Cytować
+3 #1 Mama 2013-05-15 19:45
Po wnikliwych badaniach jest kolejna diagnoza - ZESPÓŁ ASPERGERA
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>