Moja Mama – Alicja Dziemianko jest po udarze mózgu z ukrwotocznieniem, z niedowładem czterokończynowym oraz afazją (zanikiem mowy). Karmiona jest przez sondę, dzięki specjalistycznej pompie Flocare Infinity, pokarmami firmy Nutricia oraz odsysana jest przez ssak w celu udrażniania górnych dróg oddechowych.

Mama wymaga teraz całodobowej opieki. Jednak przez wiele lat Mama pracowała, jako lekarz pediatra i pulmonolog pomagając chorym dzieciom. A teraz sama potrzebuje pomocy. Jeżeli Ktoś z Państwa może, to proszę o wsparcie w całodobowej i już 10 letniej opiece nad chorą Mamą. Koszty leczenia, rehabilitacji są bardzo wysokie, dlatego potrzebuje wsparcia, za które serdecznie dziękuję. Beata Dziemianko.

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon lub darowiznę z dopiskiem Alicja Dziemianko, 8450 pomogą mi Państwo w walce o życie Mojej Mamy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 8152

Ulotkę wygenerowano: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!