Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Aleksandra Frankiewicz

Zawsze dawałam innym coś z siebie, nigdy nie prosiłam o pomoc i ta sytuacja dla mnie jest nowa, nieznana. Tym bardziej, że i moja sytuacja jest niecodzienna. W 1999 r. zachorowałam na raka piersi. Myślałam, że to jest najgorsze co mi się mogło przytrafić w życiu, do dnia, w którym w taksówkę wiozącą mnie na pogotowie z duszącą się z powodu astmy córką, wjechał pijany kierowca...

Zawsze dawałam innym coś z siebie, nigdy nie prosiłam o pomoc i ta sytuacja dla mnie jest nowa, nieznana. Tym bardziej, że i moja sytuacja jest niecodzienna. W 1999 r. zachorowałam na raka piersi. Myślałam, że to jest najgorsze co mi się mogło przytrafić w życiu, do dnia, w którym w taksówkę wiozącą mnie na pogotowie z duszącą się z powodu astmy córką, wjechał pijany kierowca i w wyniku wypadku doznałam urazu kręgosłupa. Z tego powodu w 2000 r. byłam operowana (stabilizacja kręgosłupa szyjnego). Przez lata było dobrze, rehabilitowałam się systematycznie, do czasu kiedy w 2013 r. postanowiłam wykonać rekonstrukcję piersi. Po operacjach, które z tego powodu przeszłam, zaczęły się problemy z poruszaniem, a ja coraz bardziej musiałam korzystać z pomocy osób trzecich, nawet przy najprostszych czynnościach życiowych. W chwili obecnej prawie nie poruszam się samodzielnie, nie jestem w stanie dotrzeć na tak bardzo potrzebną mi rehabilitację. Od roku stan mojego zdrowia uległ takiemu pogorszeniu, że nie opuszczam sama mieszkania. Potrzebuję pomocy w każdej czynności życiowej, w możliwości dotarcia na rehabilitację, w dojściu do apteki czy też w zwykłym spacerze.  

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Frankiewicz, 5790 pomagacie mi Państwo w moich zmaganiach oraz w życiu codziennym.

Poniżej najnowszy program do rozliczeń PIT za rok 2020. W rubryce dot. przekazania 1% podatku został automatycznie wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Zachęcamy również do skorzystania z wersji on-line programu:

e-pity po prostu

 

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

 

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE PODOPIECZNYCH FUNDACJI AVALON :)


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 460
Ulotkę wygenerowano: 20
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>