Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Agata Szczucińska

Mam na imię Agata i mam 35 lat. Ukończyłam studia na Politechnice Warszawskiej. Obecnie jestem na rencie i mam orzeczony znaczny stopień niepełnosprawności...

Mam na imię Agata i mam 35 lat. Ukończyłam studia na Politechnice Warszawskiej. Obecnie jestem na rencie i mam orzeczony znaczny stopień niepełnosprawności. W 2010 r. byłam operowana na nowotwór rdzenia kręgowego. Operacja była bardzo poważna - guz miał prawie pięć centymetrów i znajdował się w górnym odcinku kręgosłupa piersiowego. Guz usunięto, ale nastąpił niedowład prawej nogi i zaburzenia czucia w pozostałych kończynach. Od operacji jestem nieustannie rehabilitowana. Intensywnie pracuję nad poprawą chodzenia i nad równowagą. Moim sukcesem jest to, że poruszam się już bez kul, jednak przy dłuższych spacerach potrzebuję asekuracji. Jestem osoba zdeterminowaną. Codziennie zmagam się z bólem, ale nie poddaję się. Wsparciem w rehabilitacji byłaby tlenoterapia hiperbaryczna, która jest bardzo kosztowna. Skromny budżet nie wystarcza mi na zakup leków, specjalistyczne badania i dalszą rehabilitację.DOBRO POWRACA ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Szczucińska, 870 pomożecie mi Państwo spełniać moje marzenia, by znowu być osobą aktywną zawodowo i społecznie oraz być bardziej samodzielną i niezależną od bliskich mi osób. Za wszelką pomoc Serdecznie Dziękuję.

MOJE MOTTO TO:

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Szczucińska, 870 pomożecie mi Państwo spełniać moje marzenia, by znowu być osobą aktywną zawodowo i społecznie oraz być bardziej samodzielną i niezależną od bliskich mi osób. Za wszelką pomoc Serdecznie Dziękuję.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 56
Ulotkę wygenerowano: 0
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a