Witam, nazywam się Adrianna Mariola Modzelewska. Od urodzenia choruję na wodogłowie i rozszczep kręgosłupa. Również od urodzenia poruszam się na wózku inwalidzkim.

Jestem pozytywnie nastawioną do ludzi i świata 32 letnią kobietą, która ma pasję i marzenia. Moją największą pasją jest fotomodeling. Uwielbiam również Sport i gdy tylko mogę biorę udział w olimpiadach sportowych oraz innych wydarzeniach sportowych. Ale aby móc spełniać się sportowo potrzebuję odpowiedniego sprzętu jakim jest wózek sportowy. Dlatego proszę Was z całego serducha o wsparcie finansowe. Dla Was to niewiele a dla mnie bardzo bardzo dużo.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem MODZELEWSKA, 14310 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.

Za okazaną pomoc dziękuję serdecznie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 511

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!