Zwracamy się z prośbą o pomoc dla Adama, który uległ wypadkowi drogowemu w 2004 r. W wyniku wypadku doszło do urazu czaszkowo-mózgowego, wodogłowia pourazowego, niedowładu kończyn dolnych i licznych złamań kręgosłupa. W 2018 r. złamała się kość szyjki udowej lewej, w wyniku czego powstało tzw. wiszące biodro.

Adam porusza się tylko na wózku inwalidzkim i wymaga wsparcia przy wszystkich najprostszych czynnościach. Ogromnym wysiłkiem codziennie uczy się funkcjonować. Chcemy pomóc mu w tej trudnej drodze. Jedyną nadzieją jest rehabilitacja, terapia, dieta, leczenie oraz pobyty w szpitalnych oddziałach rehabilitacyjnych, czy uczestniczenie w turnusach rehabilitacyjnych. Wszystkie te działania wymagają ogromnych środków finansowych.

WSPOMÓŻ ADAMA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Łojek, 8276 pomagacie Państwo Adamowi w codziennym przetrwaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 704

Ilość pobrań: 34

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!