Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Zofia Wojtasik

Moi kochani, nazywam się Zosia Wojtasik. Od 1979 roku choruję na postępującą chorobę STWARDNIENIE ROZSIANE. W moim przypadku choroba dotknęła kończyny dolne i górne a co za tym idzie brak koordynacji ruchowej. Od 2003r. poruszam się na wózku a na terenie mieszkania z ogromną trudnością o kulach i balkoniku...

Moi kochani, nazywam się Zosia Wojtasik. Od 1979 roku choruję na postępującą chorobę STWARDNIENIE ROZSIANE. W moim przypadku choroba dotknęła kończyny dolne i górne a co za tym idzie brak koordynacji ruchowej. Od 2003r. poruszam się na wózku a na terenie mieszkania z ogromną trudnością o kulach i balkoniku.Z biegiem czasu mam coraz większe trudności w codziennej egzystencji, nie mniej jednak chciałabym dalej kontynuować życie społeczne i rodzinne chociażby tak jak do tej pory oby nie gorzej. Dlatego też zwracam się do wszystkich ludzi, którzy zechcą mi pomóc. Jedynym sposobem na polepszenie mojego stanu zdrowia jest stała rehabilitacja i leczenie szpitalne. Zabiegi którym się poddaję pozwalają mi na spowolnienie szerzących się postępów SM . Dzięki tym zabiegom mam szansę na godną egzystencję w dalszym życiu i jak najdłuższe pełne uczestnictwo w życiu społecznym. Niestety koszty ciągłych i regularnych rehabilitacji jak i zalecane środki lecznicze znacznie przewyższają moje miesięczne wpływy z tytułu renty, więc liczy się każda złotówka.Zosia Wojtasik.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Liczę na Państwa i wierzę że dzięki waszej pomocy, przekazując 1% podatku lub darowizn charytatywnych Fundacji Avalon z dopiskiem Wojtasik, 1463, pomagacie mi zrealizować moje marzenie o lepszym życiu i będę mogła lepiej funkcjonować, jak do tej pory, za co z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.  

Zosia Wojtasik.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 107
Ulotkę wygenerowano: 6
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a