Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Wiktoria Majewska

Jesteśmy rodzicami 7-letniej Wiktorii, u której wciąż nie zdiagnozowano choroby. Wikusia ma obniżone napięcie mięśniowe, nadwrażliwość słuchową, problemy z koncentracją, nadpobudliwość, wadę wzroku, zaburzenia integracji sensorycznej, problemy z motoryką, jej układ psychoruchowy nie rozwija się prawidłowo...

 Jesteśmy rodzicami 7-letniej Wiktorii, u której wciąż nie zdiagnozowano choroby. Wikusia ma obniżone napięcie mięśniowe, nadwrażliwość słuchową, problemy z koncentracją, nadpobudliwość, wadę wzroku, zaburzenia integracji sensorycznej, problemy z motoryką, jej układ psychoruchowy nie rozwija się prawidłowo. Szukając przyczyny tych schorzeń Wiktoria przeszła wiele badań, które jak na razie nie wykazały żadnej przyczyny. Obecnie oczekujemy na wyniki badań genetycznych.Nasza córka jest cały czas rehabilitowana,  ma specjalnie opracowaną terapię psychologiczną, pedagogiczną, jak i logopedyczną, uczęszcza na zajęcia integracji sensorycznej. Wiosną dojdzie jej jeszcze hipoterapia.Jesteśmy dumni z naszej córeczki, która tak dzielnie znosi rehabilitację i terapię. Tygodniowo ma od 6 do 10 godzin rehabilitacji i zajęć wspomagających jej dalszy rozwój. Wiktoria robi postępy dzięki odpowiedniej terapii i rehabilitacji.Niestety zajęcia na które uczęszcza nasze dziecko są bardzo kosztowne i nie jesteśmy w stanie sprostać tym wszystkim wydatkom związanym z jej terapią. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazywanie swojego 1% procenta podatku dochodowego lub darowizny . W ten sposób dajecie Państwo Wiktorii szansę na normalne życie.Dziękujemy z całego serca w imieniu swoim i Wiktorii za okazane wsparcie.

Fundacji AVALON z dopiskiem MAJEWSKA,1272

Jesteśmy rodzicami 7-letniej Wiktorii, u której wciąż nie zdiagnozowano choroby. Wikusia ma obniżone napięcie mięśniowe, nadwrażliwość słuchową, problemy z koncentracją, nadpobudliwość, wadę wzroku, zaburzenia integracji sensorycznej, problemy z motoryką, jej układ psychoruchowy nie rozwija się prawidłowo. Szukając przyczyny tych schorzeń Wiktoria przeszła wiele badań, które jak na razie nie wykazały żadnej przyczyny. Obecnie oczekujemy na wyniki badań genetycznych.Nasza córka jest cały czas rehabilitowana,  ma specjalnie opracowaną terapię psychologiczną, pedagogiczną, jak i logopedyczną, uczęszcza na zajęcia integracji sensorycznej. Wiosną dojdzie jej jeszcze hipoterapia.Jesteśmy dumni z naszej córeczki, która tak dzielnie znosi rehabilitację i terapię. Tygodniowo ma od 6 do 10 godzin rehabilitacji i zajęć wspomagających jej dalszy rozwój. Wiktoria robi postępy dzięki odpowiedniej terapii i rehabilitacji.Niestety zajęcia na które uczęszcza nasze dziecko są bardzo kosztowne i nie jesteśmy w stanie sprostać tym wszystkim wydatkom związanym z jej terapią. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazywanie swojego 1% procenta podatku dochodowego lub darowizny Fundacji AVALON z dopiskiem MAJEWSKA,1272. W ten sposób dajecie Państwo Wiktorii szansę na normalne życie.Dziękujemy z całego serca w imieniu swoim i Wiktorii za okazane wsparcie.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 130
Ulotkę wygenerowano: 4
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a