Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Tymon Tobolski

Tymek urodził się w 2013 roku. I choć z początku nic na to nie wskazywało, bo w skali Apgar dostał 10/10, to dość szybko zauważyliśmy, że coś jest nie tak...

Tymek urodził się w 2013 roku. I choć z początku nic na to nie wskazywało, bo w skali Apgar dostał 10/10, to dość szybko zauważyliśmy, że coś jest nie tak. Okazało się, że Młody ma MPD (mózgowe porażenie dziecięce). Jego prawa rączka i nóżka są porażone, ciągle napięte. Miał przez to spore problemy z siedzeniem, utrzymywaniem równowagi i ciągłymi upadkami. Niepełnosprawność cały czas bardzo przeszkadza mu w codziennych czynnościach (spróbujcie zdjąć z siebie bluzkę nie prostując jednej z rąk).Uznaliśmy, że byle choroba nie może zatrzymać naszego Dzika. On też tak uznał, chociaż wtedy jeszcze niewiele mówił :). Przeszliśmy przez setki godzin rehabilitacji, zdecydowaliśmy się na nierefundowaną operację fibrotomii, leczymy problemy neurologiczne, które ujawniły się później. Tym nigdy nie zastrajkował: „Nie będę ćwiczył!” i nigdy nie wypluł lekarstw, a minęło już kilka lat.Dzięki temu dziś biega prawie jak inne dzieci, świetnie się uczy i bez przerwy się wymądrza. Wszystko, co dzięki pomocy Przyjaciół udało nam się wypracować, przyniosło wielką poprawę. Ale MPD nie znika jak katar – regularne rehabilitacje, leki i badania neurologiczne są potrzebne Tymowi cały czas.Wasz 1% pomoże nam w dalszej pracy, a sporo jej jeszcze przed nami.Przekazując 1% podatku lub darowiznę pomagają Państwo Tymkowi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.

FUNDACJI AVALON z dopiskiem Tobolski, 4785

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Tobolski, 4785 pomagają Państwo Tymkowi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 352
Ulotkę wygenerowano: 12
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a